Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Róbert Baumann

Som zakladateľ online zlatníctva Ardiama.sk. Venujem sa tvorbe kolekcií diamantových šperkov a setov Ardiama, obchodu a komunikácii s našimi zákazníkmi.
žena si v klenotníctve vyberá retiazku z ružového zlata
Šperky a klenoty

Doplnky z ružového zlata. Áno alebo nie?

Vybrať tie správne doplnky je často veľké umenie a zladiť ich k outfitu je celá veda. Jasné, aj vy si viete vytvoriť outfit, ktorý vyzerá dobre. Ale čo by to bol za outfit bez doplnkov? Kadejaká maličkosť dokáže váš outfit buď absolútne doladiť alebo úplne zničiť.

Čítať viac »
ružové svadobné obrúčky na bielom stole s bielymi ružami
Šperky a klenoty

Očarte svoje okolie šperkami z ružového zlata

Šperky sú odjakživa znakom krásy a bohatstva. Ich nositelia by ich mali preto nosiť so sebadôverou a dobrým pocitom. Medzi obľúbené klenoty patria aj tie z ružového zlata. Aj keď väčšina ľudí dáva prednosť predovšetkým striebru alebo bielemu či žltému zlatu, ružové zlato je momentálne v kurze a ešte aj dlho bude. V nasledujúcom článku sa dozviete všetko o ružovom zlate a možno aj niečo naviac.

Čítať viac »
dámska a pánska svadobná obrúčka zo žltého zlata na štrukturovanej textílii
Šperky a klenoty

Svadobné obrúčky: Všetko čo ste o nich chceli vedieť

V tomto článku sa dozviete všetko o svadobných obrúčkach čo ste kedy chceli vedieť. Zistíte viac o ich pôvode a histórii, predaji, typoch, spôsoboch a materiáloch, z ktorých sa vyrábajú. Poradíme vám tiež ako si svadobné obrúčky vybrať tak, aby vám vydržali na celý život.

Čítať viac »
nevesta si vymieňa svadobnú obrúčku so svojim partnerom
Šperky a klenoty

8 pravidiel nákupu svadobných obrúčok

Svadobné obrúčky sa kupujú takmer na celý život. Vybrať správne obrúčky však nie je vôbec ľahké. Ponúkame vám preto 8 jednoduchých pravidiel, ktoré vám pomôžu s výberom tých vašich.

Čítať viac »
klenotník taví zlato určené na výrobu zlatých šperkov
Šperky a klenoty

Ako prebieha výroba šperkov a ako sa vyrába bižutéria?

Ako sa vyrábajú šperky a klenoty? Aké kovy a kamene sa používajú pri ich výrobe? Čo má vplyv na výslednú cenu a ako sa odlišujú od lacnej bižutérie? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete v našom článku o výrobe šperkov a bižutérie.

Čítať viac »
klenotník sa stará o diamantový zásnubný prsteň z bieleho zlata
Šperky a klenoty

Ako sa starať o diamantový zásnubný prsteň

Dostala ste svoj vysnívaný diamantový zásnubný prsteň a bojíte sa, že by sa mohol poškodiť? Nebojte sa. V tomto článku vám poradíme ako sa o svoj zásnubný prsteň starať tak, aby vám vydržal ako nový čo najdlhšie.

Čítať viac »

Získajte tipy na darčeky a užitočné informácie o diamantových šperkoch

Ochrana vašich osobných údajov je pre nás priorita!