Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Diamantové zásnubné prstene z bieleho zlata

(110 diamantových prsteňov)

Diamantové zásnubné prstene z bieleho zlata sa hodia ku všetkému. V kolekcii Ardiama nájdete zásnubné prstene z bieleho zlata s jedným, tromi alebo postrannými diamantmi, ale tiež v štýle Halo a Pavé.

Zásnubné prstene z bieleho zlata sú v súčasnosti najobľúbenejšie

Biele zlato patrí v súčasnosti k najobľúbenejšiemu a najpredávanejšia je práve jeho kombinácia s diamantmi v podobe zásnubných prsteňov. Biele zlato je charakteristické svojou striebristou farbou.

Výroba bieleho zlata a ródiovanie šperkov

Biele zlato sa vyrába zmiešaním čistého zlata a bielych kovov, najčastejšie ide o striebro alebo paládium. V minulosti sa ako prímes používal aj nikel, ale kvôli častým alergickým reakciám sa s ním dnes už veľmi nepracuje.

Šperky z bieleho zlata počas výroby prechádzajú aj procesom ródiovania. Na šperk sa nanesie povlak rhódia, ktorý zmení farbu na čistú striebornú. Zvyšuje sa tak predovšetkým kvalita, odolnosť a aj celková životnosť šperkov vyrobených z bieleho zlata.

Zásnubné prstene z bieleho zlata z kolekcie Ardiama

Ak sa rozhodnete pre zásnubný prsteň vyrobený z bieleho zlata, v našej ponuke si môžete vybrať z piatich rôznych štýlov.

Solitéry s jedným diamantom sú nadčasové a sú ideálne pre každú budúcu nevestu. Pre náročnejšie dámy sú vhodné prstene s postrannými diamantmi alebo prstene s tromi diamantmi. Okrem toho si tiež môžete vybrať zásnubný prsteň v štýle Halo a Pavé.

Komu prstene z bieleho zlata najviac pristanú a ako ich kombinovať s inými šperkami?

Zásnubné prstene z bieleho zlata sa hodia najmä dámam so svetlejšou pokožkou, na ktorej krásne vyniknú. Vďaka svojej striebornej farbe sa veľmi dobre kombinujú aj s ostatnými šperkami a nemusíte sa obávať kombinácie ani so šperkami v inom farebnom prevedení zlata.

Zásnubné prstene z bieleho zlata vyrábame zo 14-karátového zlata, no v prípade záujmu vieme zabezpečiť aj prsteň vyrobený z 18-karátového zlata. Na základe vašich požiadaviek tiež vieme vytvoriť zásnubný prsteň na mieru presne podľa želania.

Zásnubné prstene z inej farby zlata

Ak sa nerozhodnete pre prsteň z bieleho zlata, môžete si pozrieť celú našu ponuku zásnubných prsteňov s jedným alebo viacerými diamantmi. Nájdete v nej aj prstene z ružového a žltého zlata.

Vlastnosti zásnubných prsteňov Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových zásnubných prsteňoch. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.