Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Diamantové náušnice z ružového zlata

(20 diamantových náušníc)

Diamantové náušnice z ružového zlata sú vďaka použitému materiálu častokrát považované za extravagantné. V kolekcii vám ponúkame diamantové kôstkové, kruhové a visiace náušnice z ružového zlata.

Náušnice z ružového zlata sú nielen originálne, ale aj netradičné

V posledných rokoch sa do obľuby dostáva aj ružové zlato. Nie je tak rozšírené ako biele alebo žlté zlato, preto sa do istej miery považuje za originálnejšie a netradičné. Už na prvý pohľad zaujme svojou jemnou ružovou farbou. Ružové zlato pekne vynikne v kombinácii s diamantmi, ktoré ešte zvýraznia netypickú farbu šperku.

Výroba ružového zlata

Ružové zlato sa vyrába zmiešaním čistého zlata spolu s vyšším obsahom medi a taktiež menším množstvom striebra. Práve tieto dva kovy sa postarajú o ružovkastý odtieň, ktorý je pre tieto šperky typický.

Náušnice z ružového zlata z kolekcie Ardiama

V našej kolekcii nájdete tri typy náušníc z ružového zlata.

Kôstkové (napichovacie) náušnice sú jednoduché, preto sú obľúbené na každodenné nosenie.

Kruhové náušnice patria ku klasike. Môžete ich nosiť aj počas bežného dňa, ale krásne doplnia aj outfit na spoločenskú udalosť.

Visiace náušnice ponúkame pevné aj hojdacie. So svojou ideálnou dĺžkou vám nebudú prekážať, ani sa zachytávať do oblečenia. Sú vhodné na nosenie počas dňa, ale tiež na slávnostné udalosti.

Komu sa hodia šperky z ružového zlata?

Ružová farba šperkov ešte stále pripadá niektorým ženám príliš extravagantná. Z toho dôvodu ružové zlato uprednostňujú skôr mladšie dámy, ktoré sa neboja experimentovať a rady skúšajú aj niečo nové.

Náušnice z ružového zlata vyniknú viac na ženách s tmavším a teplejším typom pokožky. Pristanú však aj dámam so svetlejším typom pokožky. Tým sa stávajú univerzálnym šperkom vhodným naozaj pre každú ženu.

Kombinovanie náušníc z ružového zlata s inými šperkami

Nemusíte sa báť ani kombinácie ružového zlata s inými odtieňmi zlata či inými kovmi. Ružové zlato najlepšie vynikne spolu s bielym zlatom. Zaujímavá je aj kombinácia ružového zlata so šperkami zo žltého zlata. Aj keď ide o netradičnú farebnú kombináciu, výsledný efekt vás určite milo prekvapí.

Náušnice z ružového zlata je možné ľahko kombinovať aj s inými šperkami.

Kôstkové náušnice môžete skombinovať so všetkými šperkami, pretože len pekne doplnia výsledný dojem.

Pri kruhových náušniciach je dôležitá veľkosť zvolených kruhov. Malé kruhy môžete kombinovať rovnako ako kôstkové náušnice. Pri veľkých a výrazných kruhoch radšej vynechajte náhrdelník. Siahnite len po náramku a prsteňoch.

Pri visiacich náušniciach postupujte rovnako. Ak máte kratšie a pevné náušnice, môžete ich skombinovať s jemnou retiazkou, náramkom a prsteňmi. V prípade, že si vyberiete výrazné lustrové náušnice, náhrdelník si nedávajte a nechajte pozornosť pritiahnuť práve na náušnice. S jemným náramkom a prsteňmi nepokazíte nič.

Náušnice z ružového zlata vyrábame zo 14-karátového zlata. V prípade záujmu ich vieme vyrobiť aj z 18-karátového zlata.

Set náušníc, náhrdelníku a náramku

Ak sa bojíte nesprávneho kombinovania šperkov, odporúčame vám zakúpiť set šperkov. Pozostáva z náušníc, náramku a náhrdelníka. Set je cenovo výhodnejší a budete mať istotu, že jednotlivé šperky k sebe dokonale pasujú.

Náušnice nielen z ružového zlata na mieru vašim očakávaniam

V prípade, že by ste si z našej kolekcie nevybrali žiadne náušnice, ponúkame vám možnosť výroby šperku na mieru. Podľa vašich predstáv a požiadaviek vytvoríme spolu s dizajnérmi dokonalé náušnice, ktoré budú zároveň aj jedinečné.

Náušnice z bieleho a žltého zlata

Ak sú pre vás náušnice z ružového zlata príliš extravagantné, pozrite si aj zvyšok našej kolekcie. Nájdete v nej náušnice z bieleho alebo zo žltého zlata.

Vlastnosti diamantových náušníc Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových náušniciach. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.