Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Diamantové zásnubné prstene zo žltého zlata

(110 diamantových prsteňov)

Diamantové zásnubné prstene zo žltého zlata sú zo všetkých najobľúbenejšie. V kolekcii Ardiama nájdete zásnubné prstene zo žltého zlata s jedným, tromi alebo postrannými diamantmi, ale tiež v štýle Halo a Pavé.

Zásnubné prstene zo žltého zlata sú osvedčenou klasikou

Zásnubné prstene zo žltého zlata patria k najväčšej klasike, ktorá sa dlhé desaťročia držala medzi trendami. Aj keď sú v súčasnosti nahrádzané šperkami z bieleho či ružového zlata, vždy majú svojich priaznivcov. Prsteňom zo žltého zlata určite nič nepokazíte.

Zásnubný prsteň zo žltého zlata už na prvý pohľad pôsobí veľmi luxusne a elegantne. Jeho hodnota sa nestráca ani po rokoch a je vhodný na akúkoľvek príležitosť, no zároveň aj na každodenné nosenie.

Výroba žltého zlata

Keďže samotné zlato je príliš mäkké, je potrebné ho miešať s inými kovmi. Žlté zlato sa vyrába najčastejšie primiešaním medi alebo zinku. Vďaka nim zlato dostáva svoj jagavý lesk.

Zásnubné prstene zo žltého zlata z kolekcie Ardiama

Z našej ponuky si môžete vybrať zásnubný prsteň zo žltého zlata presne podľa štýlu, aký vám vyhovuje. Ak sa vám páčia viac prstene s jedným výrazným diamantom, ideálne pre vás budú prstene v štýloch Solitér, Halo alebo Pavé.

Ak chcete, aby prsteň upútal pozornosť už na prvý pohľad, vsaďte na zlatý prsteň s tromi diamantmi, prípadne vyskúšajte štýl s postrannými diamantmi.

Ako kombinovať prstene zo žltého zlata

Kombinovanie zlatých šperkov je veľmi jednoduché, pretože sa ľahko kombinujú s čímkoľvek.

Zásnubné prstene zo žltého zlata sa viac hodia tmavšiemu a teplejšiemu typu pokožky. Môžete ich skombinovať s bielym zlatom, no nemusíte sa báť ani kombinácie s ružovým zlatom. Aj keď na prvý pohľad bude vyzerať extravagante, určite si ju obľúbite.

Výroba a servis zásnubných prsteňov u nás v Ardiama

Zásnubné prstene zo žltého zlata ponúkame v prevedení zo 14-karátového zlata. V prípade záujmu však vieme vyrobiť aj prsteň z 18-karátového zlata. Taktiež si môžete vytvoriť prsteň na mieru a vyrobíme ho presne tak, aby spĺňal všetky vaše požiadavky a očakávania.

Iné farby zlata našich zásnubných prsteňov

Ak sa nerozhodnete pre prsteň zo žltého zlata, môžete si pozrieť celú našu ponuku zásnubných prsteňov s jedným alebo viacerými diamantmi. Nájdete v nej aj prstene z bieleho a ružového zlata.

Vlastnosti zásnubných prsteňov Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových zásnubných prsteňoch. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.