Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Zasnubné prstene v štýle Pavé

(75 diamantových prsteňov)

Diamantové zásnubné prstene v štýle Pavé sú najoslnivejšie. Okrem hlavného diamantu ponúkajú množstvo menších trblietajúcich sa diamantov. V kolekcii Ardiama nájdete zásnubné prstene v štýle Pavé v bielom, ružovom a žltom zlate.

Oslnivé zásnubné prstene v štýle Pavé

Ak chcete, aby zásnubný prsteň vašej partnerky nikto neprehliadol, zásnubný prsteň v štýle Pavé bude pre vás ideálnym riešením. Ide o najoslnivejší diamantový prsteň, ktorý okrem hlavného stredového diamantu ponúka mnoho menších trblietajúcich sa diamantov. Tie sa môžu nachádzať aj vo viacerých radoch, čím sa celková veľkosť a masívnosť prsteňa zvyšuje.

Pre tento štýl prsteňa sú vhodné takmer všetky tvary diamantov. Najčastejšie sa môžeme stretnúť s použití tvarom Round, Pear, Emerald alebo Princess.

Kedy prišli prstene v štýle Pavé na svet?

Zásnubné prstene v štýle Pavé sa používajú od roku 1700, no do popredia sa dostali až začiatkom 20. storočia. V súčasnosti sú veľmi obľúbenými napríklad v Hollywoode. Majiteľkami Pavé prsteňov sú napríklad herečky Blake Lively, Natalie Portman či Reese Witherspoon.

Diamantové zásnubné prstene v štýle Pavé z kolekcie Ardiama

Ak vás zaujal práve zásnubný prsteň v štýle Pavé, v našej ponuke nájdete prevedenie z bieleho, žltého a ružového zlata. Prstene z bieleho zlata navyše prechádzajú ródiovaním, čím sa zvyšuje ich odolnosť, kvalita a aj celková životnosť.

Zásnubné prstene z bieleho zlata sú ideálne najmä pre svetlejší typ pokožky. Ak máte typ pokožky tmavší, hodiť sa vám budú skôr prstene zo žltého alebo z ružového zlata.

Prstene z našej ponuky sú vyrábané zo 14-karátového zlata, no ak by ste mali záujem, vieme vám vyrobiť aj prsteň z 18-karátového zlata. V prípade, že si z našej bohatej ponuky nevyberiete, môžete si vybrať prsteň na mieru, ktorý zhotovíme presne podľa vašich požiadaviek.

Pri výbere zásnubného prsteňa by ste si mali dať záležať aj na vhodne zvolenom diamante. Odporúčame zvoliť si diamant s váhou od 0,2 karátu vyššie, ku ktorému navyše dostanete medzinárodne uznávaný GIA certifikát, ktorý overuje pravosť a kvalitu vybraného diamantu.

Zásnubné prstene v iných štýloch

V našej ponuke nájdete zásnubné prstene aj v iných štýloch. Obľúbenou klasikou je prsteň Solitér s jedným diamantom alebo prsteň v štýle Halo. Určite nevynechajte ani ponuku prsteňov s tromi diamantmi alebo štýl s postranným diamantmi.

Vlastnosti zásnubných prsteňov Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových zásnubných prsteňoch. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.