Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Zásnubné prstene s tromi diamantmi

(6 diamantových prsteňov)

Zásnubné prstene s tromi diamantmi sa opäť vrátili do módy. V kolekcii Ardiama nájdete zásnubné prstene s tromi diamantmi v bielom, ružovom a žltom zlate.

Zásnubný prsteň s tromi diamantmi má bohatú symboliku

Pre dámy, ktoré chcú svojím prsteňom ihneď upútať pozornosť, bude ideálny zásnubný prsteň s tromi diamantmi. Ten sa v súčasnosti stal opäť obľúbeným. Najmä od okamihu ako podobný prsteň ozdobil ruku Meghan Markle, vojvodkyne zo Sussexu.

Symbolika troch diamantov

Číslo tri v sebe navyše nesie silnú symboliku. Pre niektorých tri kamene reprezentujú minulosť, súčasnosť a budúcnosť. Iní v tejto symbolike vidia rodinu – otca, matku a ich spoločné dieťa. Podľa veriacich trojitý diamant nesie odkaz na Otca, Syna i Ducha Svätého.

Zásnubný prsteň s tromi diamantmi je ideálnym spôsobom ako potešiť svoju partnerku a dať jej najavo, že s ňou chcete prežiť svoj život. Prvý kameň bude reprezentovať vašu minulosť a spomienky ktoré ste spolu zažili. Centrálny kameň je symbolom prítomnosti a vašej súčasnej lásky. Tretí diamant bude predstavovať vaše plány do budúcnosti a lásku, ktorá vás v nadchádzajúcich rokoch čaká.

Za celý tento koncept a symboliku prsteňa s tromi diamantmi vďačíme spoločnosti De Beers, ktorá patrí k jednotkám na trhu s diamantmi. Tento prsteň spočiatku odporúčali ako ideálny darček na výročie, no neskôr sa z neho stal dokonalý prostriedok na požiadanie o ruku.

Zásnubné prstene s tromi diamantmi z kolekcie diamantových šperkov Ardiama

V našej ponuke si môžete vybrať z dvoch rôznych prevedení prsteňa s tromi diamantmi. Prvým variantom je jeden centrálny väčší diamant, ktorý z oboch strán obklopujú o čosi menšie kamene. V druhom prípade sú všetky tri diamanty rovnako veľké. Obidva varianty si môžete vybrať v prevedení z bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Ako zvoliť farbu zlata a ďalšie vlastnosti prsteňa

Pri výbere správneho zlatého odtieňa by ste mali do úvahy vziať aj typ pokožky vašej partnerky. Tmavšiemu typu pokožky sa viac hodia šperky zo žltého alebo ružového zlata. Ak má naopak svetlejší typ pokožky, vhodnejším riešením bude prsteň z bieleho zlata.

Prstene s tromi diamantmi vyrábame zo 14-karátového zlata, no vieme vám pripraviť aj zásnubný prsteň z 18-karátového zlata. V prípade, ak by ste si nevybrali z našej ponuky, vieme spoločne vytvoriť zásnubný prsteň na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

Pravosť a kvalita našich diamantov je overená medzinárodne uznávaným GIA certifikátom. Tento certifikát ponúkame k diamantom s váhou od 0,2 karátu vyššie.

Iné možnosti pre výber zásnubného prsteňa

Ak sa vám zdá zásnubný prsteň s tromi diamantmi príliš výrazný a odvážny, odporúčame vám pozrieť si našu ponuku, v ktorej nájdete aj jednoduché prstene. Ponúkame napríklad zásnubný prsteň Solitér s jedným diamantom, prstene v štýloch Halo a Pavé a taktiež si môžete vybrať zásnubný prsteň s postrannými diamantmi.

Vlastnosti zásnubných prsteňov Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových zásnubných prsteňoch. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.