Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Zásnubné prstene s jedným diamantom

(99 diamantových prsteňov)

Zásnubné prstene s jedným diamantom sú proste klasika. Nikdy nevyjdú z módy a vždy budú mať svojich fanúšikov. V kolekcii Ardiama nájdete zásnubné prstene s jedným diamantom v bielom, ružovom a žltom zlate.

Zásnubný prsteň s jedným diamantom je najobľúbenejší

Zásnubný prsteň s jedným diamantom často nazývame aj Solitér (Solitaire). Ide o klasický štýl zásnubného prsteňa, v ktorom dominuje jeden hlavný diamant. Ten sa môže použiť v rôznom tvare, najčastejšie však v tvaroch Round, Princess či Emerald.

Korene zasnubných prsteňov s jedným diamantom

Solitér patrí k veľmi obľúbeným a aj najpredávanejším typom zásnubných prsteňov. Pôvod diamantového Solitéru môžeme nájsť už v starorímskych časoch, kedy boli zlaté prstene osádzané jedným nebrúseným diamantovým krištáľom. Tieto krištále získavali priamo od indických obchodníkov a pre Rimanov mali veľkú hodnotu.

Diamanty už dlhé stáročia patria k neoddeliteľnej súčasti zásnubných prsteňov. Tento úchvatný drahý kameň je vyjadrením lásky. Keď ho uvidíte na ženskej ruke, hneď si ho spojíte so zásnubami. Jeden diamant osadený v strede prsteňa preto dokáže vypovedať viac než tisíc slov.

Solitéry z kolekcie Ardiama

Zásnubný prsteň Solitér ponúkame v troch farebných zlatých prevedeniach. Z našej ponuky si môžete vybrať prstene s jedným diamantom z bieleho, žltého alebo ružového zlata. Šperky z ružového a žltého zlata sú vhodné pre tmavší typ pokožky. Naopak, šperky vyrábané z bieleho zlata sa viac hodia svetlejšiemu typu pokožky.

Zásnubné prstene vyrábame zo 14-karátového zlata, no v prípade záujmu ich môžeme dodať aj z 18-karátového zlata. Naše diamanty spĺňajú prísne kvalitatívne kritériá z hľadiska ich čistoty, brusu a farby. Ak si objednáte diamant väčšej váhy (od 0,2 ct), dodávame k nemu aj certifikát medzinárodne uznávanej inštitúcie GIA.

Zásnubné prstene s jedným diamantom na mieru a iné typy prsteňov

Ak si z našej ponuky Solitérov nevyberiete, môžeme vám vytvoriť aj zásnubný prsteň na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

Prípadne si prezrite ponuku našich zásnubných prsteňov v ďalších štýloch. Môžete si vybrať prsteň s postrannými diamantmi, s tromi diamantmi alebo zásnubný prsteň v štýle Halo a Pavé

Vlastnosti zásnubných prsteňov Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových zásnubných prsteňoch. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.