Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Zásnubné prstene v štýle Halo

(21 diamantových prsteňov)

Diamantové zásnubné prstene v štýle Halo sú najromantickejšie. Tvorí ich jeden hlavný diamant obklopený menšími diamantmi. V kolekcii Ardiama nájdete zásnubné prstene v štýle Halo v bielom, ružovom a žltom zlate.

Romantické zásnubné prstene v štýle Halo

Pre ženy s romantickou dušou, ktoré si dávajú záležať na dokonalosti, bude ideálnym zásnubným prsteňom prsteň v štýle Halo. Jeden výrazný centrálny diamant je po celom svojom obvode obklopený malými diamantmi.

Zásnubný prsteň Halo je najčastejšie osádzaný Round (teda okrúhlym) diamantom. Ide o najznámejší a zároveň najpoužívaješí tvar diamantu. Má ideálne proporcie, krásny lesk a zároveň je nadčasový, takže týmto výberom nikdy nič nepokazíte.

História prsteňov v Halo štýle

Počiatky prsteňa v štýle Halo môžeme hľadať už v ranom Georgiánskom období v rokoch 1714 až 1830 v Európe. Tieto zásnubné prstene ale zaznamenali nárast svojej popularity až vo Viktoriánskej ére v rokoch 1837 až 1901. V roku 1999 klenotnícka spoločnosť Ritani vytvorila vzhľad prsteňa, v ktorom zvýraznila stredový kameň. Získala tak autorské práva na štýl prsteňa Halo.

Diamantové zásnubné prstene v štýle Halo z kolekcie Ardiama

Zásnubné prstene v štýle Halo nájdete v našej ponuke v prevedení z bieleho, žltého, ale aj ružového zlata. Všetky prstene vyrobené z bieleho zlata sú navyše ródiované, čo zvyšuje ich odolnosť, kvalitu a životnosť.

Pri výbere farebného prevedia nepodceňujte ani typ vašej pokožky. Svetlejšiemu typu pokožky viac pristanú prstene z bieleho zlata. Ak máte tmavší typ pokožky, ideálne pre vás budú prstene zo žltého alebo ružového zlata.

Radi vám ponúkneme zásnubné prstene vyrobené zo 14-karátového zlata, no v prípade vášho záujmu vieme poskytnúť aj prstene z 18-karátového zlata. Pri výbere diamantu odporúčame zvoliť hmotnosť minimálne 0,2 karátu, pretože k nemu dostanete medzinárodne uznávaný GIA certifikát, ktorý overuje jeho pravosť.

Podobné, ale aj odlišné diamantové zásnubné prstene

Ak sa vám páči zásnubný prsteň s jedným dominantným diamantom, odporúčame vám tiež pozrieť aj našu ponuku prsteňov Solitér a prsteňov v štýle Pavé.

Ak naopak uprednostňujete viacero väčších kameňov, určite si vyberiete z ponuky prsteňov s postrannými diamantmi alebo prsteňov s tromi diamantmi.

Vlastnosti zásnubných prsteňov Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových zásnubných prsteňoch. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.