Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Diamantové náušnice z bieleho zlata

(20 diamantových náušníc)

Diamantové náušnice z bieleho zlata sa hodia k akémukoľvek outfitu. V kolekcii Ardiama nájdete diamantové kôstkové, kruhové a visiace náušnice z bieleho zlata.

Náušnice z bieleho zlata patria dlhodobo k najobľúbenejším

Biele zlato patrí v súčasnosti k najobľúbenejším farbám zlata. Svojou predajnosťou často prekonáva aj klasiku, akou je žlté zlato. Je charakteristické svojou striebristou farbou. Ideálna je kombinácia bieleho zlata spolu s diamantmi, ktoré tak krásne vyniknú.

Výroba bieleho zlata a ródiovanie pre zvýšenie kvality

Biele zlato je vyrábané zmiešaním rýdzeho zlata s bielymi kovmi. Najčastejšie ide o paládium alebo striebro. V minulosti sa do zmesi pridával aj nikel. Kvôli častým alergickým reakciám sa s ním už dnes veľmi nepracuje.

Šperky z bieleho zlata ako jediné zo zlatých šperkov prechádzajú procesom ródiovania. Biele zlato má prirodzene žltkastý vzhľad, no vďaka nanesenej vrstve rhódia sa dosiahne žiarivo biela, resp. strieborná farba šperku. Zvyšuje sa tak nielen lesk, ale predovšetkým kvalita, odolnosť a aj celková životnosť šperkov.

Náušnice z bieleho zlata z kolekcie Ardiama

V našej kolekcii nájdete tri typy náušníc vyrobených z bieleho zlata.

Kôstkové (napichovacie) náušnice sú obľúbené kvôli svojmu jednoduchému dizajnu. Sú vhodné na bežné nosenie a ľahko sa kombinujú aj s inými šperkami.

Kruhové náušnice patria ku klasike, ktorou nikdy nič nepokazíte. Hodia sa na každodenné nosenie, ale aj na slávnostné príležitosti.

Visiace náušnice ponúkame pevné aj hojdacie, podľa toho, aké uprednostňujete. Ich dĺžka je ideálna, takže vám nebudú prekážať ani pri bežných činnostiach. Krásne však doladia aj váš outfit na spoločenskú akciu.

Komu pristanú náušnice z bieleho zlata a ako ich správne kombinovať?

Náušnice z bieleho zlata najviac pristanú ženám so svetlejším a chladnejším typom pokožky. Vďaka svojej striebornej farbe sa ľahko kombinujú aj s inými šperkami. Pokojne ich skombinujte aj s inými farebnými prevedeniami zlata. Dobre vyniknú spolu so žltým aj ružovým zlatom.

Náušnice z bieleho zlata sa ľahko kombinujú aj s inými šperkami.

Ku kôstkovým náušniciam môžete skombinovať všetko, od prsteňov až po náhrdelníky.

Pri kruhových náušniciach je dôležitá veľkosť zvolených kruhov. Malé kruhy môžete kombinovať so všetkým rovnako ako kôstkové náušnice. Pri veľkých výrazných kruhoch vynechajte radšej náhrdelník a nechajte upriamiť pozornosť práve na vaše náušnice. Náramok či prsteň však pridať pokojne môžete.

Pri visiacich náušniciach postupujte rovnako ako pri kruhoch. Ak si zvolíte kratšie a pevné náušnice, môžete ich skombinovať s jemnou retiazkou, náramkom a prsteňom. Ak si vyberiete výrazné lustrové náušnice, vynechajte náhrdelník.

Náušnice z bieleho zlata vyrábame zo 14-karátového zlata. Ak by ste mali záujem, vieme ich vyrobiť aj z 18-karátového zlata.

Set diamantových náušníc, náhrdelníku a náramku

Odporúčame tiež zakúpiť set šperkov pozostávajúci z náušníc, náramku a náhrdelníka. Set je cenovo výhodnejší a nebudete si musieť robiť starosti s kombinovaním šperkov.

Náušnice na mieru

V prípade, ak by ste si z našej ponuky nevybrali, môžeme vám vyrobiť náušnice aj na mieru. Spolu s našimi dizajnérmi navrhneme a vytvoríme šperk, ktorý bude zodpovedať vašim predstavám.

Náušnice zo žltého a ružového zlata

Ak vás náušnice z bieleho zlata neoslovili, môžete si pozrieť zvyšok našej kolekcie. Nájdete v nej náušnice aj zo žltého alebo ružového zlata.

Vlastnosti diamantových náušníc Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových náušniciach. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.