Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Doprava a platba

Doprava

Všetky objednávky doručujeme v rámci SR bezplatne. Objednávky šperkov sú doručované v lehote, ktorá je uvedená na produktovej stránke šperku. Spravidla trvá doručenie 28 – 35 dní od úhrady objednávky. Predľženie lehoty je spôsobené obmedzeniami kvôli šíreniu COVID-19.

Na Ardiama.sk si môžete vybrať zo 4 možností dopravy:

  1. Doprava kuriérom s poistením
  2. Doprava na najbližšiu poštu s poistením
  3. Osobné doručenie v Bratislave

Pre označenie dopravy stačí, ak v Pokladni vyberiete jednu z možností. V prípade, že máte špeciálne požiadavky, môžete ich uviesť do poznámky.

Dopravu na najbližšiu poštu využívajú tí naši zákazníci, ktorí objednávajú šperk ako darček a obávajú sa pokazenia prekvapenia zo strany kuriéra. Na pošte môžete prebrať objednávku v rámci štandardných lehôt pošty.

Osobné doručenie vám neodporúčame v prípade, že ste si objednali šperky na zálohu a doplatok nechcete hradiť v hotovosti.

V prípade, že potrebujete odoslať šperky do zahraničia, mimo Slovenskú republiku a Českú republiku, kontaktujte nás.

Platba

Na našom e-shope môžete zaplatiť:

  • platobnou kartou Maestro, Mastercard a Visa
  • prevodom pri platbe zálohovej faktúry vo výške 30% ceny vopred a 70% doplatok v hotovosti (osobný odber v rámci Bratislavy a výdajňa v Banskej Bystrici) alebo kartou (pri doručení kuriérom či na najbližšiu poštu).

Garantujeme vám maximálnu spokojnosť so všetkými našimi diamantovými šperkami.

Práve preto vám ponúkame možnosť vrátenia šperku do 60 dní od jeho prevzatia z akéhokoľvek dôvodu, bez nutnosti jeho uvedenia.

Nákupom u nás preto nič neriskujete. Ak sa rozhodnete šperk vrátiť, vrátime vám vaše peniaze – prevodom na účet, z ktorého ste zaplatili zálohu alebo celú platbu za objednávku.

Nenašli ste informáciu, ktorú ste hľadali?

Preskúmajte ďalšie dokumenty alebo nás priamo kontaktujte. Radi vám odpovieme na všetky otázky súvisiace s nákupom u nás.