Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Diamantové zásnubné prstene z ružového zlata

(110 diamantových prsteňov)

Diamantové zásnubné prstene z ružového zlata sú extravagantné. V kolekcii Ardiama nájdete zásnubné prstene z ružového zlata s jedným, tromi alebo postrannými diamantmi, ale tiež v štýle Halo a Pavé.

Zásnubné prstene z ružového zlata sú najextravagantnejšie

V posledných rokoch sa do obľuby dostali šperky z ružového zlata, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad svojou zaujímavou jemnou farbou. Nádherne vyniknú najmä v kombinácii s diamantmi, ktoré ešte zvýraznia túto netypickú farbu šperku.

Ako vzniká ružový odtieň zlata

Ružový odtieň šperkov sa dosiahne zmiešaním zlata spolu s vyšším obsahom medi a taktiež s menším množstvom striebra. Vďaka týmto dvom kovom sa dosiahne želaný ružovkastý odtieň.

Komu sa hodia zásnubné prstene z ružového zlata?

Niekomu sa zdá ružová farba zásnubného prsteňa príliš extravagantná. Tento farebný odtieň je preto vhodný najmä pre mladšie ženy, ktoré rady experimentujú a neobávajú sa vyskúšať aj niečo nové.

Ako prstene z ružového zlata kombinovať s inými šperkami

Nemusíte sa obávať ani kombinovania ružového zásnubného prsteňa s inými šperkami. Ideálna kombinácia je spolu s bielym zlatom, no nebojte sa ho skombinovať aj so šperkami zo žltého zlata.

Na prvý pohľad si to možno nedokážete predstaviť, no určite to vyskúšajte. Takáto extravagantná kombinácia je vhodná skôr pre dámy s tmavším a teplejším typom pokožky.

Zásnubné prstene z ružového zlata z kolekcie Ardiama

V našej ponuke nájdete zásnubné prstene z ružového zlata v piatich rôznych štýloch.

Ružová farba najlepšie vynikne s prsteňom Solitér, ktorý má jeden centrálny diamant. Určite si pozrite aj štýly Halo a Pavé, ktoré svojím netypickým vzhľadom ešte viac podčiarknu farebnosť prsteňa. Ak uprednostňujete výrazné šperky, zaiste si vyberiete zo zásnubných prsteňov s tromi diamantmi, prípadne s postrannými diamantmi.

Zásnubné prstene z našej kolekcie sú vyrábané zo 14-karátového zlata. Ak budete mať záujem, vieme ich vyhotoviť aj v prevedení z 18-karátového zlata. Ak by ste si z našej ponuky náhodou nevybrali, vieme spoločne vytvoriť zásnubný prsteň na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

Zásnubné prstene zo zlata inej farby

Ak sa nerozhodnete pre prsteň z ružového zlata, môžete si pozrieť celú našu ponuku zásnubných prsteňov s jedným alebo viacerými diamantmi. Nájdete v nej aj prstene z bieleho a žltého zlata.

Vlastnosti zásnubných prsteňov Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových zásnubných prsteňoch. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.