Logo značky Ardiama - horizontálne, v čiernej farbe

Zásnubné prstene s postrannými diamantmi

(129 diamantových prsteňov)

Zásnubné prstene s postrannými diamantmi sú neprehliadnuteľné. Menšie diamanty po obvode prsteňa krásne dopĺňajú hlavný diamant. V kolekcii Ardiama nájdete zásnubné prstene s postrannými diamantmi v bielom, ružovom a žltom zlate.

Postranné diamanty zvýrazňujú hlavný diamant prsteňa

Kým Solitér ponúka jeden výrazný kameň, zásnubné prstene s postrannými diamantmi obsahujú hlavný kameň doplnený o vedľajšie kamene po oboch stranách prsteňa. Tie ho nielen dopĺňajú, ale aj zvýrazňujú.

Počet použitých menších diamantov býva rôzny. Môžete si vybrať z každej strany hlavného diamantu po 3 až 5 malých diamantoch, no veľmi obľúbeným variantom sú aj diamanty po celom obvode prsteňa. Vtedy hovoríme o zásnubných prsteňoch v štýle Pavé.

Presné obdobie vzniku prsteňov s postrannými diamantmi nie je známe, no za jeden z prvých by sme mohli považovať zásnubný prsteň, ktorý v roku 1477 dostala Mária Burgundská. Od rakúskeho arcivojvodu Maximilána I. totiž dostala prsteň, na ktorom bolo pomocou malých diamantov vysadené písmeno M.

Zásnubné prstene s postrannými diamantmi z kolekcie Ardiama

Zásnubné prstene s postrannými diamantmi ponúkame v prevedeniach z bieleho, žltého alebo ružového zlata. K nim si môžete zvoliť tvar hlavného diamantu. Medzi najčastejšie používané patria tvary Round, Princess, Pear či Emerald.

Ak máte tmavší typ pokožky, odporúčame si vybrať z prsteňov z ružového alebo žltého zlata, ktoré sú pre tento typ pokožky vhodnejšie. Ak je vaša pokožka svetlejšia, viac sa k nej hodia šperky vyrobené z bieleho zlata.

Všetky naše zásnubné prstene z bieleho zlata sú ródiované, čo zvyšuje ich odolnosť, kvalitu a životnosť.

V našej ponuke nájdete zásnubné prstene vyrobené zo 14-karátového zlata, no na vaše želanie vám vieme pripraviť šperk aj z 18-karátového zlata. Ak si vyberiete prsteň s postrannými diamantmi, odporúčame si zvoliť hmotnosť hlavného diamantu aspoň 0,2 karátu. V takomto prípade k nemu dostanete aj medzinárodne uznávaný GIA certifikát, ktorý overuje jeho pravosť a kvalitu.

Iné diamantové zásnubné prstene, aj prstene ma mieru

Odporúčame vám pozrieť si ponuku našich zásnubných prsteňov v ďalších štýloch. Môžete si vybrať prsteň s jedným diamantom, s troma diamantmi alebo prsteň v štýloch Halo a Pavé.

Ak by ste si z našej ponuky náhodou nevybrali, radi vám vyrobíme zásnubný prsteň na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

Vlastnosti zásnubných prsteňov Ardiama

Máte otázku?

Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky vaše otázky o diamantových zásnubných prsteňoch. Dohodnite si termín telefonického rozhovoru a my vám zavoláme. Alebo nás jednoducho kontaktujte.