Šperky na mieru

Nenašli ste v našej kolekcii šperk, ktorý by napĺňal vaše najtajnejšie predstavy? Nevadí. Spolu s našimi dizajnérmi vám navrhneme jedinečný šperk presne podľa vašich požiadaviek.

3d-specifikacia-prstena-na-mieru

1. Konzultácia a špecifikácia

Po odoslaní formulára vás budeme telefonicky kontaktovať. Náš konzultant s vami  vyšpecifikuje vašu predstavu o šperku. Následne vytvorí jeho detailnú technickú špecifikáciu a schematický nákres.

2. Vizualizácia a výroba šperku

Po schválení detailnej špecifikácie šperku vám pripravíme jeho realistickú vizualizáciu, z viacerých pohľadov. Pri prsteňoch tiež vizualizáciu prsteňa na prste. Po schválení vizualácie odošleme šperk do výroby.

vizualizácia diamantového prsteňa z bieleho zlata
diamantovy-zasnubny-prsten-na-bielom-podklade-vytvoreny-na-mieru-podla-priani-zakaznicky

Dodanie šperku na mieru

Po dokončení výroby šperk skontrolujeme. K šperku s diamantom 0,2 ct a vyšším vám dodáme certifikát GIA. Šperk osadíme do luxusnej krabičky a dodáme váho ho do 21 – 30 dní od schválenia vizualizácie a úhrady zálohy.

Pridajte sa k 38 spokojným zákazníkom, ktorí nosia jedinečný na mieru vytvorený šperk

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Vždy som túžila po svojom vlastnom, jedinečnom diamantovom zásnubnom prsteni. Róbert z Ardiama.sk mi ho pomohol nielen navrhnúť, ale aj vyrobiť. Môj prsteň je jednoducho nádherný. Ardiama zhmotnila moje predstavy a prsteň dodala vo veľmi krátkej dobe.

štastný mladý pár

Iveta Koštial

Unikátne šperky z dielne Ardiama

Bezplatná konzultácia

Zanechajte nám svoj kontakt a krátky popis šperku, ktorý by ste chceli vyrobiť. Náš konzultant vás bude do 24 hodín kontaktovať a upresní s vami vaše predstavy.